Technik - plánování výroby náprav osobních vozidel - tuzemské projekty / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaEngiTec Office s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzdaod 49 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Místo výkonu práce:
Areál ŠKODA AUTO, závod Mladá Boleslav, Václava Klementa 869, Ml.Boleslav

Upřesňující informace:
Plánování technologie nových výrob úseku náprav osobních motorových vozidel.

Pracovní náplň:

Plánování, koordinace, kontrolní aktivity a dohled na realizaci nových projektů výrobních linek výroby náprav pro osobní automobily v ČR.

- technické připomínkování konstr. řešení zařízení na montáž náprav s dodavatelem
- připomínkování řešení pro stavební přípravu poptávaných výrobních technologií
- výpomoc při tvorbě technických zadání na technologii
- připomínkování nabídek a jejich vyhodnocování
- odsouhlasování termínových plánů instalace výrobních zařízení
- technický dozor při instalaci zařízení montáže náprav
- sledování průběhu plnění termínových plánů s dodavateli
- podpora při optimalizaci technologie, výrobních postupů
- přejímky strojů a zařízení

Určeno pro: Vhodné pro všechny věkové kategorie a technické nadšence, rádi se s Vámi setkáme.

Vzdělání: Vysokoškolské vzdělání technického/strojírenského směru (konstrukce strojů a zařízení průmyslových výrobních linek, obecná strojírenská výroba, jiný technický směr). Nebo vyšší odborné strojírenského směru s víceletou praxí v navrhování či realizace průmyslových výrobních linek.

Zapracování do problematiky, procesů a technologií zajištěno.

Požadujeme:
samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Microstation nebo obdobný program pro práci s výkresy, jazykové znalosti ČJ, AJ stupeň B2 nebo NJ stupeň B2. Časová flexibilita podmínkou.

Zkušenost s vedením projektů nebo s technologickými postupy v plánování sériové výroby, realizací výrobních linek a praxe ve strojírenství či elektrozařízení výhodou, není podmínkou. Znalost v oblasti konstrukce motorových vozidel či podvozků vítána.

Odměňování: Nástupní mzda dle stupně ukončeného VŠ studia a případné praxe od 49.000,- Kč. Možnost dalšího finančního postupu. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí.

Přijďte si k nám rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby budoucnosti. Rozvoj v nastupující nové éře mobility.

Nástup: 2.1.2023. Možný dle dohody i před 2.1.2023 !
Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail [email protected]. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, další benefity

Prvotní kontakt:
Telefon: 733 550 169
E-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, 29301, Česko
mzda, plat (hrubý):od 49 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:EngiTec Office s.r.o., IČ: 03201708
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Petr Siegel
telefon:733 550 169
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma EngiTec Office u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 49 000 Kč ; Benefity a výhody: Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: jednosměnný provoz ; Adresa práce: tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav, 29301, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.